Su Tesisat Ustası Servisi

Su Tesisat Ustası Servisi Arıyorsanız, Doğru Yerdesiniz İstanbul ve Kocaeli de 7/24 Su Tesisat Ustası Servisi, İstanbul ve Kocaeli 7 gün 24 saat kesintisiz sıhhi tesisat tamirat ve montaj hizmeti vermektedir.
Hedeflediğimiz ilk ve tek şey müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı devam ettirmektir. Bunun için elimizde bulunan cihazları teknoloji odaklı takip ediyor ve sürekli kendimizi yenileyerek çalışıyoruz. Güvenle çalışıyoruz, sorun değil çözüm üretiyoruz . Ev, işyeri gibi mekanlarda temiz ve pis su tesisatlarının döşenmesi, devreye alınması, arıza kaçak ve bakımını için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Tesisat boruları evin bir çok bölgesinden geçtiğinden dolayı eski yöntemleri kullanarak su kaçağı tespiti yapmak oldukça maliyetli oluyordu. Çünkü su kaçağının nerede olduğunu bulmak için tüm tesisatı kırmak ve sorunlu olan bölgeyi bulmak gerekiyordu. Haliyle tüm tesisatın onarımının yapılması çok maliyetli oluyordu. Günümüzde ise kullanılan su kaçağı tespit cihazları sayesinde su sızıntısı yaşanan bölge kameralar ile tespit edilerek müdahale edilir. Koçtaş Su Tesisat Ürünleri

Musluk Su Akıtıyor Problem Neden Olabilir, Tamir Edilebilirmi?

Musluk arızaları başlıca nedenleri, musluğu kapatırken çok sıkı kapatmamalıyız. Aksi takdirde musluk contaları çabuk ezilip alınmaktadır. Musluk ve Banyo Bataryalarının tamiratı yapılmaktadır. Bozuldu bu tamir edilmez diye çöpe atıp, hemen yenisini almayınız. Bu konuda uzman ekibimizden 7/24 yardım alabilirsiniz. WHATSAPP destek hattını kullanabilirsiniz.

Mutfak dolabının altında su kaçağı var, tamir için dolap sökülmesi gerekirmi?

Mutfaktaki su kaçakları için, önce uzman ekiplerimiz son model cihazlarımızla, su kaçağı için keşif yaparlar. Genelde musluk ve Batarya değişiminde dolap sökülmez. Ama borularda su kaçağı varsa. Mecburen alt tezgah sökülmek zorunda. Aksi takdirde su kaçağı tesbiti yani arıza tesbiti ve mudahalesi yapılamaz. Dolap sökülür su kaçağı onarımı yapılır. Daha sonra büyük titizlikle dolabın montajını yapıp sahibine teslim etmek. Su Tesisat Ustası Servisi Her zaman Yanınızda. Piyasadaki acemi ustalara güvenmeyin, yoksa probleminiz dahada çoğalabilir. Dilerseniz WhatsApp destek hattımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Evet bizleri arayarak 7/24 istediniz zaman zaman randevu verebiliriz. Saygılarımızla.

Son Yorumlar