İstanbul Sürgülü Dolap Tamiri

İstanbul Sürgülü Dolap Tamiri Ustası mı Arıyorsunuz. En İyi Mobilya Tamir Ustası Yasin Usta İle Tanışın.  Gebze’de verdiğimiz hizmetler arasında, arızalı olan dolap aksesuarlarının değişim alanımızda vardır. Dolap ray değişimi, dolap tekerlek değişimi, sürgülü dolap kapak ayarı, dolap çekmecelerinin ray arızası ve tamiri. Trendyol, ikea, koçtaş, adore. Kapak menteşesi, kapak pistonu, dolap raf tamiri. Dolap askılık tamiri ve çekmece montajı. Ev ve ofisinizdeki mobilyaları bizlere emanet edebilirsiniz. Montaj tamir servisimiz telefon: Yasin Usta 05510343762

Sürgülü dolabımın mekanizması kırıldı, tamir edilebilirmi? 

Sürgülü dolabın mekanizması yada rayları kırıldıysa, tamir edilemez. Ama aynı marka model mekanızma ile değiştirilebilir. Sürgülü Dolap Tamiri ve Montaj Hakkında Soru Cevap konusunda   WhatsApp Destek hattımızdan destek alınız. 

Amerikan panel kapı kırıldı tamir edilebilirmi?

Amerikan panel kapı kırık ve çatlakları tamir edilebilmektedir. Amerikan panel kapı nasıl tamir edilir? Önce kapının arızalı yani kırık olan yeri iyice temizlenir, ardından zımpara yapılır,ve ahşap macunu ile yada özel tutkallı karışım ile dolgu yapılır. İyice kuruması için beklenir. Kuruduktan sonra zımpara yapılır, ve boyanır. Ama eski boya ile yeni boya arasında büyük fark olacağından, kapının tamamının boyanması önerilir. 

Mutfak dolabının kaplaması kabardı neyapmalıyım? 

Mutfak dolabı genelde sıcak, soğuk, ve nemden etkilenerek kaplaması kabarmaktadır. Dilerseniz tüm Kaplama sökülüp yeni kaplama yapılabilir. Yalnız bu işlem çok masraflı olacağından, kaplamayı söküp akrilik boya da yapılabilir. Bu işlem daha ekonomiktir. Boyanızı cadense marka kullanabilirsiniz, koku yapmaz ve kanserojen madde içermez. Bu konuda WhatsApp Destek Hattımızdan bilgi alabilirsiniz. 

Sandalyelerin ayakları devamlı sallanıyor sabitlenir mi, nasıl tamir ederim?
Sandalye tamiri nasıl yapılır: Sandalyelerin yada masaların ayakları yerinden sökülür. Daha sonra ahşaptaki tutkallar temizlenir zımparalanır. Aynı işlem ayaklarında da yapılmalı, tekrar her iki taraf tutkallanmalı, ve celik L demir artı vidalar la güçlendirilmesi. Bir gün boyunca kuruması için beklenmeli. Demir ve vidalar la desteklenen ayaklar, esneme yada gevşeme yapmayacaktır. Ekimizden bu konuda 7/24 Destek alabilirsiniz. 

Son Yorumlar

Görüşlerinizi Yazınız