Mutfak Dolabı Tamiri

Kartal mutfak dolabı tamiri ve parça değişimi ne ihtiyacınızmı var. En iyi Marangoz ustası burada. Ev sahibi olan müşterimizin mutfak dolabının kapaklarını, kiracı tarafında sökülmüş ve kaybolmuş, dolaba yeni kapak ve menteşe taktık, ayrıca bazı raflarda temin edildi. Selma hanım bizleri tercih ettiği için kendilerine teşekkür ederiz.

Anadolu yakasında mutfak dolaplarında yaptığımız işler, mutfak dolabı kapak değişimi, mutfak dolabı menteşe tamiri, dolap montajı ve tüm marangoz işleri. Yasin Kurt 05510343762

Mutfak Dolabı Kurulum Tamirat Sorunları

Mutfak dolabı koku yapıyor, sebebi nedir tamir edilebilirmi?

Evet mutfak dolapları bazen koku yapabilmektedir, dolap koku sorunları ile çok karşılaşmaktayız. Sebebi mutfak dolabının arka duvar bölgesi hava alamadığından, yıllar geçtikçe rutubet yapmaktadır. Dolayısıyla duvarın rutubet yapması dolabın arkasındaki arkalık lar yani kontrplak lar küflenmekte ve çürümektedir. Da sonra etrafa fena koku yaymaktadır. Hatta bu koku tabaklar bardaklara tencerelere iyice sinmektedir. Çözümü Dolabın yerinden sökülmesi, ardından arkalık ların da sökülmesi. Dolabın ölçüleri alınıp yeni arkalık montajı yapılır. Daha sonra dolabı yerine montaj yapmadan, duvara nemlenmeyi ve rutubet önleyici sıvı sürülür. En son dolap montaj yapılır montaj esnasında duvardaki eski dubeller ve vidalar değiştirilir. Aksi takdirde montaj sağlıklı olmaz, yakın zamanda düşer. Yaptığımız tüm işlemler garantilidir, kaliteli profesyonel Ustalar tarafından yapılmaktadır.

Mutfak tezgahı aldım eskisiyle değişimi yapılırmı, ve lavabo yeri kesilebilirmi evye için delik açılır mı?

Evet yeni aldığınız tezgahı, dolabı değiştirmeden montajı yapılabilir. Eski tezgahınızı yerinden söküp, yeri büyük titizlikle temizlenir, eski silikonlar kazınır. Daha sonra ölçüler alınıp yeni aldığınız tezgah ölçülere göre kesilir. Ardından eski yada yeni aldığınız lavabo montaj edilir. Su tesisatı bağlantıları yapılır. Tesisat ta su kaçağı varmı diye kontrol edilir. Tezgah silikonlanır, fazla silikonlar temizlenir. Böylece tezgah kesme ve montaj işlemi tamamlanmış olur. Yaptığımız işlemler garanti kapsamındadır.

İstanbul ve Kocaeli de 7/24 aktif hizmet vermekteyiz. Aradığınızda aynı gün içerisinde hizmet veren tek firmayız. Arayın tüm mobilyalarızın bakım ve onarımını yapalım.

Yasin Usta 0551 034 37 62

Mutfak Dolabı Tamiri ve Montajı
Son Yorumlar