Mobilya Tamiri Ve Parça Değişimi

Mobilya Tamiri Ve Parça Değişimi marka Her ve model mobilyalarınızın tamiratını parça değişimini Sağlamaktayız. Baza tamiri, Gardrop tamiri,Ranza tamiri. Çekmece ray tamiri, kapı menteşe tamiri, Çekyat tamiri, Kanepe tamiri, Koltuk tamiri vs. Gibi tüm mobilyalarızı garantili ve profesyonel bir şekilde hizmetini sunmaktayız. Pendik marangoz ustası, kartal marangoz ustası, darıca marangoz ustası, kadıköy marangoz ustası, şaşkınbakkal marangoz ustası. Yasin Usta 05510343762

Mobilya Tamiri Hakkında Soru Cevap

Yemek masasında çatlaklar oluştu tamir edilebilirmi?

Evet yemek masasındaki çatlaklar yada diğer ahşap mobilyalarınızın, çatlakları ve tamiratı yapılmaktadır. Mobilya tamiri ekibimiz evinize gelip, ücretsiz keşif yapmaktadır. Ardından mobilyanın için gerekli tüm işlemler not alınır. Aynı gün içerisinde mobilyaların tamiratı yapılır. Masa önce tamamen heryeri zımpara yapılır, daha sonra ahşap macunu ile çatlak yerlere dolgu yapılır. Ardından kuruması beklenir, kuruma işlemi bittikten sonra, masa tekrar zımpara yapılır. Sonda iki kat boya yapılır, en son cilası atılıp işlem tamamlanır.

Şifonyer Yada Komidin Çekmece leri Kapanmıyor Sebebi Nedir? Tamir Edilebilirmi?

Şifonyer ve komidin çekmeceleri arıza sebebleri başlıca şunlardır. Çekmece raylarının arasına eşya yada sert bir cisim sıkışması. Çekmeceleri aşırı doldurup, icini elinizle ağır baskı yapma ve bastırma. Rayların içindeki bilyalar zamanla aşınma yapmakta. Evet bütün bu arızaların tamiratı yapılabilir. Arıza yapan raylar yerinden sökülür gerilmiş yada yamuk olan yerler onarılır düzeltilir, daha sonra tekrar yeni vidalar ile tekrar montaj yapılır. Eğer raylar aşınmış ise tamiratı yoktur. Aynı model ve aynı ebatta ray takımı alıp eskileriyle değiştirilir. Mobilya tamiri ve parça değişimi için WhatsApp Destek hattından ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Ranzanın suntaları çöktü ve ranzanın merdiveni kırıldı tamir edilebilirmi?

Evet ranza ve karyolaların tüm Tamiratlar yapılabilir. Ranza ve karyolalarda genelde fabrika çıkışı sunta olarak satılırlar. Ama tamirat esnasında, ranzanın yatak altını mdf olarak kestirip daha dayanıklı malzeme ile parça değişimini sağlayabiliriz. Böylece mobilyanın daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü hale gelir. Bu işlem ranzanın merdiveni ve korkuluğu içinde geçerlidir. WhatsApp Destek hattından ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Görüşlerinizi Yazınız