Mobilya Tamiri Servisi 

Mobilya Tamiri Servisi Ustası Her Marka ve Model Mobilyaların Tamirat Firması. En Kaliteli ve Profesyonel Ustalardan Oluşan En İyi Ekip. Aksesuar Değişimi, mobilya arızaları ve parça değişimi yapan, en iyi marangoz Ustası. Dolap ray mekanizması, kapak menteşesi yarım deve menteşe,düz menteşe,tam deve menteşe,bu menteşelerin tamiratı yapılmaktadır,sürgülü dolap rayı,sürgülü dolap tekerlekleri,raf pimi,arkalık çivisi,askılık demiri askılık flanşı,ledli askılık.çekmece rayları,teleskopik raylar,frenli raylar,baza ayakları, baza amortisöleri,dolap askı aparatları,montaj şeması.tv duvar askı aparatı gibi tüm mobilya aksesuarların tamiri ve montajı yapılır. YASİN USTA 0551 034 37 62 Grantili profesyonel ustalık. 

Mobilya Bakım Onarım Yardım

Taşınma nedeniyle mobilya mı profesyonel Marangoz ekibine sökme paketleme kurulum işini yaptırabilirmiyim?

Firmamız İstanbul ve Kocaeli genelinde 7/24 hizmet vermektedir. Nakliyat aracı firmamızdan yada başka bir firma olsada, bizim için farketme. Mobilyalarını büyük bir titizlikle, profesyonel ustalarımız tarafından sökme işlemi yapılır. Daha sonra çizilme ve darbelere karşı önlemek için, peketleme yapılır. Mobilyaların nakliyatından sonra, tekrar titizlikle paketler açılır. Sıkıntısız problemsiz ürünlerin montajını yapar. Kurulum ve montaj esnasındaki bütün işlemler firmamız garantisi altındadır.

Dolabın Rafları Devamlı Yerinden Düşüyor Tamiri Yapılabilirmi?

Sürgülü dolaplar yada kapaklı dolapların, rafları tamir edilebilirmi edilebilmektedir. Ayrıca isteğiniz ölçülerde yeni raflar yapılabilir, dolabın iç bölgesini istediğiniz özelliklere göre değiştirebilirsiniz.

Giysi dolabı aşırı sallanıyor problem nedir? Ve tamir edilirmi?

Giysi dolabının esnemesi ve sallanma sebebi, dolap arkalıklarının sağlam monte edilmemesidir. Yada arkalık sıkıştırmaları yerinden çıkmıştır. Bu durumda dolabın bir bölümü sökülür. Daha sonra arkalık lar yani kontraplak lar tamir edilir. Tekrar yerine montalanır iyice vidalanıp sıkıştırılır.Dolap tekrar kurulumu yapılır teraziye alınır, gerekli kontroller yapılır, müşteriye teslimat yapılır.

Mobilya Tamiri Servisi Keşif Ücreti Alıyormu? Keşif Ücreti Nekadar? 

Firmamız İstanbul ve Kocaeli de her yere hizmet vermekte olup kesinlikle keşif ücreti alınmamaktadır. Ayrıca evde diğer tamirat ve Tadilat işlerinede bakmaktayız. Korniş montajı, avize montajı, kapı pencere tamirat ve tadilat işleri.

Randevu almak için telefon numaralarımızı, yada WhatsApp Destek hattından iletişime geçebilirsiniz.