Mobilya Tamiri Atölyesi

 
Mobilya tamiri atölyesi, İstanbul’ da tüm tamir ve mobilya restorasyonlarınız için tek adres. Evinize mükemmel bir ek oluşturmak istiyorsanız, size yardımcı olabiliriz. İşte sizin için yapabileceklerimizin küçük bir bölümü.

 

  • Mobilya Bakım Onarım
  • Zımpara Cilalama
  • El-Oyma İşlemi
  • Ahşap Boyama
  • Mobilya Boyama
  • Ofis Mobilyası Tamiri
  • İç Mekan Mobilya Tamiri
Sevecen, tutkulu profesyonellerimiz mutfak kapıları ve dolapları (yeniden düzenleme ve yeniden şekillendirme), masalar, sandalyeler, yatak odası takımları, yemek odası, duvar üniteleri ve eğlence merkezleri üzerinde çalıştı. Falan hazinelere dönüştürüyoruz.

 

Mobilya tamiri atölyesi herhangi bir ahşap, herhangi bir renk için orijinal kaplama sağlıyoruz. Ayrıca, bölgenizde yerinde son işlemleri de sağlayacağız.

İstanbul Ve Kocaeli’ de Evinizde yada ofisinizde mobilyalarınızı ve Ahşap eşyalarınızı her türlü tamirini ve boyama işlemlerini yapmaktayız.

SU VE NEMDEN HASAR GÖREN MOBİLYALARIN ONARIMI

Su hasarı, birkaç yaygın senaryodan, su baskınından, sızdıran pencerelerden veya gözetimsiz bırakılan dökülmelerden kaynaklanır. Sudan zarar gören mobilyaların boyutu, nem seviyesine, maruz kaldığı süreye ve mobilyanın kalitesine bağlı olarak değişebilir. Düşük kaliteli mobilyalara aşırı su hasarı genellikle zamana ve onarıma değmez, ancak yüksek kaliteli ve duygusal mobilyalar her zaman yeniden canlandırmaya değer.

Nasıl Yapılır

Mobilya restorasyonunun temel kurallarından biri, ne zaman duracağını bilmektir. İnternette sudan zarar görmüş mobilyaları canlandırmak için pek çok DIY çözümü ve “ipucu” vardır. Ancak bu sitelerin size söylemediği şey, bazı mobilyaların kurtarılmaya değmediği veya mayonez içinde katledilmeye değmediği. Ve evet, bu çevrimiçi bulacağınız gerçek bir çözüm. Şirketler ne sıklıkla su hasarının meydana gelebileceğini bilirler ve restorasyona ihtiyacı olanlara nasıl reklam verebileceklerini bilirler ve bunlardan bazıları sadece zamanınızı ve paranızı boşa harcayabilir.

Sudan zarar gören mobilyalarınızı açık havada doğrudan güneş ışığına maruz bırakmamaya dikkat edin. Ahşabın bükülmesine ve bükülmesine neden olarak canlanmayı çok daha zor ve zaman alıcı hale getirebilir. Yüzeyi zımparalamak veya yüzeyi kazımak sadece hasarı artırmakla kalmayacak, aynı zamanda restorasyonu daha yoğun bir proje haline getirecektir.

Küflü sudan zarar görmüş mobilyalara son derece dikkatli davranmanız ve kullanmanız gerekiyorsa koruyucu giysiler giymeniz önemlidir. Havayla taşınan küf sporları solunarak solunum sorunlarına neden olabilir veya küf alerjisi olanlar için reaksiyon daha şiddetli olabilir.

Nasıl Yapılır

Yapabileceğiniz şey, sudan zarar gören mobilyanızın bulunduğu boşlukta hava akışını teşvik etmektir. Nem seviyesine bağlı olarak, hava akışı suyun doğal olarak dışarı atılmasına önemli ölçüde yardımcı olabilir. Bu nedenle, hasarlı mobilyalarınızı daha büyük bir odaya getirin ve mobilyaların kurumasına yardımcı olmak için birkaç ekstra fan ekleyin. Kabartma tozu, nemi emmeye yardımcı olduğu bilinmektedir, bu nedenle mobilyanın üzerine bolca serpmek fazla suyu gidermeye yardımcı olabilir.

Yapabileceğiniz en akıllıca şey, Mobilya’daki uzmanlara güvenmektir. Su hasarlı mobilyaların canlandırılması ve restorasyonu ciddiye aldığınız bir şey olmalı, bu da işlemin doğru yapılmasını istemeniz gerektiği anlamına gelir. Kaliteli, antika veya duygusal mobilyaları restore ederken son derece dikkatli davranıyoruz çünkü ona verdiğiniz değerin sadece mali değer değil aynı zamanda duygusal değer olduğunu da biliyoruz.

Mobilya’nın profesyonel mobilya hizmetleri, sudan zarar görmüş mobilyaları canlandırmak için cevabınızdır. Ustalarımız bilgi ve becerilerini alır ve bunları benzersiz ihtiyaç ve isteklerinize özel mobilya çözümleri sağlamak için kullanır.  Mobilya’nın profesyonel mobilya hizmetleri arasında restorasyon, döşeme, boyama ve özel tasarım yer almaktadır. Su restorasyon projenize bugün başlamak için, hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve son çalışmalarımızdan ilham almak için bizi arayın veya web sitemizi ziyaret edin.

 

Mutfak Dolabı Tamiri ve Dolap montajı