Arızalı Baza Tamiri

Arızalı Baza Tamiri, nasıl tamir edilir, en iyi mobilya servisi nerede, diyorsanız. Doğru adrestesiniz. En Popüler mobilya tamircisi, Yasin Ustayı Arayın 0551 034 37 62

Darıca da müşterimizin kırılan bazasının, eski suntalem söküldü, yerine 8mm mdf takıldı, fatih bey bizleri tercih ettiği için kendisine teşekkür ederiz.

Bazalardaki yaptığımız tamirler makas değişimleri ve tamiri, baza amortisör değişimi ve tamiri, baza başlık değişimi ve tamiri, baza ayak değişimi, Anadolu yakasında heryere hizmet vermekteyiz.

acilustaservisi.net saygılar sunar.

Darıca da müşterimizin kırılan bazasının, eski suntalem söküldü, yerine 8mm mdf takıldı, fatih bey bizleri tercih ettigi icin kendisine tesekkür ederiz.

Bazalardaki yaptığımız tamirler makas değişimleri ve tamiri, baza amortisör değişimi ve tamiri, baza başlık değişimi ve tamiri, baza ayak değişimi.  Anadolu yakasında heryere hizmet vermekteyiz.

acilustaservisi.net saygılar sunar.

Bazanın amortisörü arızalandı tamir edilebilirmi?

Baza amortisörleri genelde tamir edilmez, içerisindeki yağı boşaltma sebebiyle arıza vermektedir. İçerisine tekrar yağ basmak imkansız. Yanlız amortisör yenisi ile değiştirilebilir, aynı model aynı seri numarasına dikkat edilmesi gereklidir. Bu konuda profesyonel ekimiz tarafından destek alabilirsiniz.

Baza makası yani mekanizması arızalandı tamir edilirdi?

Baza makasları çok sık karşılaştığımız arızalardandır. Bazayı açıp kapatmaktan dolayı zamanla vidaları alınmakta, daha sonra makaslar dengesiz çalışmakta. Dengesiz çalıştığı için makaslar eğilmekte yada montaj yerlerinden ayrılmaktadır. Ekimiz ücretsiz keşif yaparak, aynı model ve aynı marka makas temin edip montajını yapmaktadır. Baza makaslarının arıza yapma sebeplerinden biride Bazayı açıp kapatırken emniyet kilidini kilitli unutmalarıdır, kilitli kalırsa baza kapanırken zorlanmakta yada kırılmaktadır.

Bazanın altı ve suntası kırıldı tamir edilirmi?

Bazanın suntası kırılma sebebi içinin aşırı derece doldurulmasıdır. Baza kapandığında baskı yapıp üst ve alt bölmeyi kırmaktadır. Çözüm nedir firmamızdan randevu alıp, profesyonel Marangoz ustalarımız ücretsiz keşif yapmak ta, ardında kırılan sunta yada mdf malzemelerin yenisi kesilip montajını yapmaktayız. Baza ların alt ve üst tabakası fabrikada suntalem ile yapılmaktadır. Biz daha sağlıklı kullanışlı olsun diye. 1.sınıf Mdf malzeme ile değişimini yapmaktayız. İrtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Yasin Usta 05510343762 Yada WhatsApp Destek Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Son Yorumlar